İyi Çatı Herkesin Hakkı

Yağmur Oluğu

     Yağmur ve kar suları çatı saçaklarında birikerek betonu deforme edebilecek etkiye sahiptir. Başkent Çatı Tamir, yağmur ve kar sularının tahliye edilmesi için yağmur oluğu sistemlerini size sunar. Söz konusu bu suların tahliye edilmesi için oluk ve bir drenaj borusundan oluşan bu sistemlerin çeşitleri bulunmaktadır.  

     Başkent Çatı Tamir yağmur oluğu sistemleri, genel olarak çatının özelliği ve modeline göre uygulanmaktadır. Bu model ve özellikler temel alınarak, çatı kenarlarında bulunan ve su tahliyesini sağlayan kısımlar yağmur oluğu olarak adlandırılır. Uygulanacak olan bölgenin yağış ve iklim koşullarına göre farklı yağmur oluğu sistemlerimiz mevcuttur.

 

Yağmur Oluğu Neden Faydalıdır?

     Çatı yalıtımı ve yağmur oluğu sistemleri bir bütün olarak ele alınmalıdır. Örneğin, çatınızda su yalıtımı yoksa yağmur oluğunun bir anlamı olmayacak; su yalıtımı var ancak oluk yoksa yine bir anlam ifade etmeyecektir. Bunun nedeni ise suyun yıpratıcı bir etkisinin olmasıdır. Yağmur oluğu bulunmayan bir çatının kenarlarındaki beton bir zaman sonra yıpranmakta ve deforme olmaktadır. Bu nedenle de çatınızın saçaklarında yağmur oluğu sistemi olması gerekir.

Başkent Çatı Tamir ile Yağmur Oluğu Hizmeti

     Firmamız, siz değerli tüketicilerine en iyi hizmeti sunabilmek için çalışan uzman ve uygulama kadrosu ile beraber çatınızda olması gereken oluklar için ölçüleri raporlamakta, oluk tipine karar vermenizde yardımcı olmakta,  rapor alımından oluk montajına kadar geçen bütün aşamaları titizlikle yürütmektedir.

     Yağmur oluğu hizmetinin maksimum kalite ile yerine getirilmesi gerekir. Başkent Çatı Tamir yağmur oluğu hizmeti ile siz değerli tüketicilerin her türlü beklentisine yönelik ürünler ve çeşitli sistemleri sizlere sunar. Tüm hizmetlerimiz gibi oluk hizmetlerimiz de belirli bir sistem dâhilinde sizlere sunulmakta, kalite ve garanti ilkesi ile işlemler yürütülmektedir.

     Şirketimiz bünyesinde yer alan uygulayıcı ekibimiz titizlikle ve sistemli bir şekilde hareket etmekte;  Ankara’nın tüm ilçelerine kalite ve güvenli hizmeti getirmektedir. Siz de yağmur suyu taşıma hizmetine ihtiyaç duyuyor, oluk işlemleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız hemen firmamıza ulaşabilir, bizlerle çalışarak kaliteli hizmetlerimiz ile tanışabilirsiniz.