İyi Çatı Herkesin Hakkı

Şıngıl Aktarma

    Esnek yapısı nedeniyle klasikleşmiş çatı malzemelerinden farklı bir malzemeye sahip olan Şıngıl çatılar zaman içerisinde meydana gelen hasarlar nedeniyle aktarma işlemine ihtiyaç duymaktadır. Başkent Çatı Tamir tarafından sizlere sunulan şıngıl aktarma hizmeti, ekonomik, kaliteli ve dayanıklıdır. Siz de şıngıl aktarma hizmeti için en kaliteli ve en doğru firmayı arıyorsanız doğru adresteniz.

 

Şıngıl Nedir?

     Dayanıklı ve ekonomik olarak bilinen Şıngıl çatıların bir diğer adı shingle çatıdır. Genellikle eğimli çatılar için tercih edilen bir çatı türüdür. Su izolasyon malzemesi olarak tercih edilmesiyle de bilinmektedir.

     Şıngıl birbirinden fazla desen ve renk çeşitleri ile kullanıcıların tercih ettiği bir çatı modelidir. Özellikle çatısında şık bir görünüm ve estetik bir uygulama isteyenler için en ideal çatı tipidir. Şıngıl Çatı uygulaması çatı döşemesinin üzerine siyah membran ısı yalıtımı yapılarak yapıştırılmakta ve bu sayede su izolasyonu da sağlanmaktadır. Bu çatılar son derece dayanıklıdır.

Şıngıl Aktarma Nedir?

     Dayanıklılığı ile bilinen şıngıl çatılarda da zaman içerisinde çeşitli nedenlerden dolayı hasarlar oluşabilmektedir. Başkent Çatı Tamir, şıngıl aktarma hizmetiyle bu hasarları ortadan kaldırmakta ve eskisinden çok daha dayanıklı bir çatıya sahip olmanızı sağlamaktadır.

     Şıngıl aktarma hizmetinde çatıda yer alan tüm şıngıl yaprakları kontrol edilmekte ve zarar görenler yenilenerek döşenmektedir. Ayrıca çatı altı örtüsü ve döşemesi de yenilenmekte ve çatı çok daha sağlam bir hale kavuşturulmaktadır.  Bir bakıma Shingle çatı onarma işlemi de diyebileceğimiz bu hizmetimizde aktarım esnasında yapılacak işlemler hasar raporu ile önceden belirlenmekte ve ardından bir sistem dâhilinde yapılmaktadır. Başkent Çatı Tamir, kaliteli ve garantili hizmetleri ile çatınızdaki tüm problemleri ortadan kaldırır.

Kaliteli Hizmet için Kaliteli Firma

     Firmamız, siz değerli tüketicilerine en iyi hizmeti sunabilmek için çalışan uzman ve uygulama kadrosu ile beraber çatınızda mevcut olan ölçü ve hasarı raporlamakta,  rapor alımından tadilat aşamasına kadar geçen bütün aşamaları titizlikle yürütmektedir.

     Binanın dış kabuk elemanı olan çatının iç ve dış koşullardan maksimum seviyede etkilenmesinden dolayı,  bu hizmetin maksimum kalite ile yerine getirilmesi gerekir. Başkent Şıngıl aktarma Hizmeti, siz değerli tüketicilerin her türlü beklentisine yönelik ürünler ve çeşitli sistemler dâhilinde sizlere sunulmakta, kalite ve garanti ilkesi ile yürütülmektedir.