İyi Çatı Herkesin Hakkı

Ondülin Aktarma

      Ondülin çatı sistemleri diğer sistemlere göre çok daha dayanıklı olmasından dolayı sık tercih edilmektedir. Öyle ki ürünün doğru monte edilmesine bağlı olarak 25 yıla kadar kullanım ömrü uzayabilmektedir. Tüm çatı sistemlerinde olduğu gibi zaman içerisinde bu çatılarda da aktarma işlemine ihtiyaç duyulabilmektedir. Başkent Çatı Tamir sizlere en iyi ondülin aktarma hizmetini sunar.

 

Ondülin Çatı Nedir?

     Ondülin çatı, mükemmel derecede su geçirimsizliğine sahip ve esnek olması nedeniyle çatlamayan bir üründür. Ondülin çatı sistemi, küflenme ve paslanmanın görülmediği; UV ışınlarına dayanıklı, havadaki kimyasal ve biyolojik maddelerden etkilenmeyen bir sistemdir. Bu sistem diğer çatı tiplerine nazaran bakım gerektirmeyen bir sistemdir.

     Onduline ya da ondülin çatı sistemi, çatıların ana bileşeni olan Onduline çatı kaplama levhasına verilen isimdir. Söz konusu bu levhalar da bitüm emdirilmiş olan organik elyaf ile özel bir reçine karışımının birleşiminden üretilmektedir. Özel bir yöntem ile beraber levhanın içine reçine ile beraber emdirilen boya, Ondülin renklerinin sabit kalmasını sağlamaktadır.

Başkent Çatı Tamir Ondülin Aktarma Hizmeti

     Ondülin aktarma hizmetinde çatıda yer alan tüm levhalar kontrol edilmekte ve zarar görenler yenilenerek döşenmektedir. Bu sayede çatı çok daha sağlam bir hale kavuşturulmaktadır.  Bir bakıma çatı onarma işlemi de diyebileceğimiz bu hizmetimizde aktarım esnasında yapılacak işlemler hasar raporu ile önceden belirlenmekte ve ardından bir sistem dâhilinde yapılmaktadır. Başkent Çatı, kaliteli ve garantili hizmetleri ile çatınızdaki tüm problemleri ortadan kaldırır.

     Firmamız, siz değerli tüketicilerine en iyi hizmeti sunabilmek için çalışan uzman ve uygulama kadrosu ile beraber ondülin aktarma için gerekli olan bütün aşamaları titizlikle yürütmektedir.

     Şirketimiz bünyesinde yer alan uygulayıcı ekibimiz ölçü ve hasar raporu alımından tadilat, onarım, aktarım, son durum gibi tüm aşamalarda titizlikle ve sistemli bir şekilde hareket etmekte;  Ankara’nın tüm ilçelerine kalite ve güvenli hizmeti getirmektedir. Siz de ondülin çatı sisteminiz için aktarma hizmetine ihtiyaç duyuyor, aktarma ile onarım işlemleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız hemen firmamıza ulaşabilir, bizlerle çalışarak kaliteli hizmetlerimiz ile tanışabilirsiniz.