İyi Çatı Herkesin Hakkı

Mono Oluk

     Mono oluk, diğer oluk sistemlerine göre çok daha farklı olan, ülkemizde son birkaç yıldır sıklıkla kullanılan bir yağmur suyu taşıma sistemidir. Cepheden cepheye tek parça halinde monte edilen bu sistem, benzersiz bir estetik görünüme sahip olmasından dolayı da sıklıkla tercih edilmektedir.

     Mono oluk hizmeti, sahip olduğu titiz tasarım ve zengin renk seçenekleriyle Başkent Çatı Tamir tarafından sizlere sunulmaktadır. Diğer oluk sistemlerine nazaran çok daha dayanıklı olan mono oluk, su kaçırmaya mahal vermez.

 

Mono Oluk Nedir?

     Mono oluk, mevcut teknik sistemi ve tasarımı ile harika bir yağmur suyu taşıma sistemidir. Avrupa’da uzun yıllardır kullanılan, ülkemizde ise son birkaç yıldır kullanılmaya başlanan bu oluk sistemi,  diğer çatı oluk sistemlerinden de bir hayli farklıdır. Örneğin, günümüzde birçok oluk sistemi 2 ya da 3 metre uzunluğunda parçaların eklenmesi ve lehimlenmesi ile meydana gelmektedir. Ancak mono oluk sisteminde cepheden cepheye tek parça halinde bir sistem oluşturulmaktadır.

     Mono oluk, köşeden köşeye tek parça halinde bir oluk sistemidir. Dekoratif ve keskin bükümlere sahip olan bu oluk, darbe ve genleşmelere karşı dayanıklıdır. Montajı son derece kolaydır ve çift taraflı elektrostatik boyalıdır. Birçok renk seçeneği bulunmaktadır.

Başkent Çatı Tamir Oluk Sistemleri

     Firmamız, siz değerli tüketicilerine en iyi hizmeti sunabilmek için çalışan uzman ve uygulama kadrosu ile beraber çatınızda mevcut olan ölçüleri raporlamakta,  rapor alımından mono oluk montajına kadar geçen bütün aşamaları titizlikle yürütmektedir.

     Cepheden cepheye tek parça halinde bir sistem ile monte edilen bu hizmetin maksimum kalite ile yerine getirilmesi gerekir. Başkent Çatı Tamir Mono Oluk Sistemi, siz değerli tüketicilerin her türlü beklentisine yönelik ürünler ve çeşitli sistemler dâhilinde sizlere sunulmakta, kalite ve garanti ilkesi ile yürütülmektedir.

     Şirketimiz bünyesinde yer alan uygulayıcı ekibimiz titizlikle ve sistemli bir şekilde hareket etmekte;  Ankara’nın tüm ilçelerine kalite ve güvenli hizmeti getirmektedir. Siz de yağmur suyu taşıma hizmetine ihtiyaç duyuyor, mono oluk işlemleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız hemen firmamıza ulaşabilir, bizlerle çalışarak kaliteli hizmetlerimiz ile tanışabilirsiniz.