İyi Çatı Herkesin Hakkı

Membran Isı Yalıtımı

     Membran yalıtımı, membran malzemesinin kullanılması ile yapılmaktadır. Membran adını verdiğimiz ve yalıtım uygulamalarında kullanılan bu malzeme yalıtımın özünü oluşturmaktadır. Başkent Çatı Tamir membran yalıtımı uygulamaları, hem ısı hem de su yalıtımı konusunda sizlere hizmet sunar.

 

Membran Yalıtımının Faydaları

     Membran yalıtımı bir bina ya da yapı için son derece gereklidir. Membran su yalıtım uygulaması, bir yapının su geçirmez ve suya dayanıklı hale getirilmesi işlemine denilmektedir. Uygulanan bu işlemin sonucunda ise yapı ya da nesneye su girişine karşı direnç kazandırılmış olunur.

    Özellikle de su yalıtımı yapılmamış ya da varsa dahi zaman içinde hasar görmüş ve onarılmamış binalarda, suyun karşısında bir direnç bulamaması durumu pek çok olumsuzluk doğurur. Direnç bulamayan suyun içeriye sızması durumu maddi açıdan pek çok olumsuzluğu beraberinde getirir.

    Membran yalıtımı, uygulanılacak olan bölgede ileri vadede görülebilecek tüm aksaklıkların önüne geçilmesini sağlayan uygulamalardır. Bu yalıtım sayesinde binaya sızıntı yapan suyun duvarlarda rutubet, küflenme ve çürüme gibi olumsuz etkiler meydana getirmesi engellenmektedir. Membran yalıtımı uygulaması, suyun binaya vereceği hasarın önüne maksimum seviyede geçmekte, bir direnç kazandırmaktadır. Bu direnç ise binayı dış etkenlere karşı korumaktadır.

     Binanın dış etkenlere karşı korunarak, küf, rutubet, çürüme gibi olumsuz etkilere karşı korunması durumu sağlığı da olumlu anlamda etkilemektedir. Kişinin yaşam kalitesini ve sağlığını büyük oranda etkileyen bu işlem, Başkent Çatı Tamir tarafından sizlere sunulur.

Başkent Çatı Tamir ile Membran Yalıtımı Hizmeti

     Firmamız, siz değerli tüketicilerine en iyisini sunabilmek için çalışan uzman ve uygulama kadrosu ile beraber membran yalıtımı hizmetini sizlere sunar. Bir membran yalıtımı için gerekli olan bütün aşamaları firmamızın alanında uzman personeli titizlikle yürütür.

     Şirketimiz bünyesinde yer alan uygulayıcı ekibimiz ölçü ve hasar raporu alımından tadilat, onarım, izolasyon, son durum gibi tüm aşamalarda titizlikle ve sistemli bir şekilde hareket etmekte;  Ankara’nın tüm ilçelerine kalite ve güvenli hizmeti getirmektedir. Siz de membran yalıtımı hizmetine ihtiyaç duyuyor, yalıtım işlemleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız hemen firmamıza ulaşabilir, bizlerle çalışarak kaliteli hizmetlerimiz ile tanışabilirsiniz.