İyi Çatı Herkesin Hakkı

Kiremit Aktarma

     Başkent Kiremit aktarma hizmeti, yaşam alanlarımızın dış kabuğu olarak gördüğümüz çatılarda büyük farklar yaratmakta ve onarım işlemleri ile tüm sorunları ortadan kaldırmaktadır.  Kiremit Aktarma Hizmeti, çatı yer alan kiremitlerin titizlikle kontrol edilmesi ve aktarma yapılması işlemidir. Peki, kiremit aktarma nasıl yapılır? Çatı aktarma neden önemlidir?  

 

Kiremit Aktarma Nedir?

     Kiremit aktarma hizmetinde çatıda yer alan tüm kiremitler kontrol edilmekte ve zarar görenler yenilenerek döşenmektedir. Ayrıca kiremit altı örtüsü de yenilenmekte ve çatı çok daha sağlam bir hale, ilk günkü haline, kavuşturulmaktadır.  Bir bakıma çatı onarma işlemi de diyebileceğimiz bu hizmetimizde aktarım esnasında yapılacak işlemler hasar raporu ile önceden belirlenmekte ve ardından bir sistem dâhilinde yapılmaktadır. Başkent Çatı, kaliteli ve garantili hizmetleri ile çatınızdaki tüm problemleri ortadan kaldırır.

     Ülkemiz için en uygun olan çatılar kiremit çatılardır. Kiremit çatıların zaman içerisinde onarım ve bakıma ihtiyaç duymasının birçok nedeni vardır. Binaları yağmur, kar, rüzgâr gibi doğal olaylardan koruyan; binanın sıcak ya da soğuktan alacağı hasarların önüne geçen çatılar bu dış etmenler nedeniyle kırılmakta, bükülmekte, binaya ve bina sakinlerine zarar vermeye başlamaktadır.

     Kiremit aktarma adını verdiğimiz bu hizmet, kiremit çatılarda yıpranmış, hasar görmüş kısımların ve işlevsiz olan kiremitlerin yenilenmesidir. Kiremit aktarma hizmeti, çatının taşıyıcı kısımları da dâhil olmak üzere diğer çatı bölümlerinin de dış etkilere maruz kalarak binaya hasar vermesinin önüne geçilmesi için oldukça gerekli bir hizmettir.

Başkent Çatı ile Kaliteli Onarım ve Kiremit Aktarım

     Firmamız, siz değerli tüketicilerine en iyi hizmeti sunabilmek için çalışan uzman ve uygulama kadrosu ile beraber çatınızda mevcut olan ölçü ve hasarı raporlamakta,  rapor alımından tadilat aşamasına kadar geçen bütün aşamaları titizlikle yürütmektedir.

     Binanın dış kabuk elemanı olan çatının iç ve dış koşullardan maksimum seviyede etkilenmesinden dolayı,  bu hizmetin maksimum kalite ile yerine getirilmesi gerekir. Başkent Kiremit aktarma Hizmeti, siz değerli tüketicilerin her türlü beklentisine yönelik ürünler ve çeşitli sistemler dâhilinde sizlere sunulmakta, kalite ve garanti ilkesi ile yürütülmektedir.

     Şirketimiz bünyesinde yer alan uygulayıcı ekibimiz ölçü ve hasar raporu alımından tadilat, onarım, son durum gibi tüm aşamalarda titizlikle ve sistemli bir şekilde hareket etmekte;  Ankara’nın tüm ilçelerine kalite ve güvenli hizmeti getirmektedir. Siz de çatınız için kiremit aktarma hizmetine ihtiyaç duyuyor, kiremit çatı aktarım işlemleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız hemen firmamıza ulaşabilir, bizlerle çalışarak kaliteli hizmetlerimiz ile tanışabilirsiniz.