İyi Çatı Herkesin Hakkı

İzocam Isı Yalıtımı

     Yalıtım, binayı ya da binanın bir bölümünü ses, su, nem, sıcak ve soğuk gibi dış etkilerden koruma amaçlı yapılan sistemlerdir. Kar, yağmur, rüzgâr, sıcak ve soğuk gibi her türlü dış etkiye karşı binayı koruyan dış kabuk elemanlarının da yalıtımlarının sağlanması gereklidir. Özellikle de ülkemizde dört mevsimin görülmesi durumu izolasyon işlemlerini zorunlu kılar.

     İzocam ısı yalıtımı, binayı sıcak ve soğuktan koruyan böylece enerji tasarruf edilmesini sağlayan bir işlemdir. Başkent Çatı Tamir tarafından sizlere maksimum kalite ve yüksek memnuniyet garantisi ile sunulur.

 

Isı Yalıtımı Nedir?

     Yalıtım, binayı ve içinde yaşayan canlı-cansız tüm varlıkları ses, su, nem, sıcak ve soğuk gibi etkilerden korumak için alınan yöntemlerin genel adıdır. Isılı yalıtımı, bir bina için oldukça gereklidir. Çünkü iç ve dış etkilere karşı bir bariyer görevi görmekte ve sıcak- soğuk havadan maksimum seviyede koruma sağlamaktadır. Ancak unutulmamalıdır ki ısı yalıtımının çeşidi ve uygulanacak malzemeye göre etkileri değişkenlik göstermektedir.

     Başkent Çatı Tamir, kaliteli işçilik ve kaliteli malzeme kullanarak ısı yalıtım uygulaması yapmakta ve bu şekilde yapılan uygulamalar sayesinde yapıların maksimum seviyede korunmasını sağlamaktadır. Bu işlem, yalnızca yapıları koruması ile değil enerji tasarrufunu sağlamasıyla da sıklıkla önerilir. Türkiye ve dünyada var olan gelişmeleri yakından takip eden, ileri teknoloji uygulamaları ile kaliteli hizmet sunan şirketimiz, İzocam ısı yalıtımı hizmeti ile her zaman sizlerin ve doğamızın yanındadır.

Başkent Çatı Tamir ile İzocam Isı Yalıtımı Hizmeti

     Firmamız, siz değerli tüketicilerine en iyisini sunabilmek için çalışan uzman ve uygulama kadrosu ile beraber İzocam ısı yalıtım hizmetini sizlere sunar. Bir ısı yalıtımı için gerekli olan bütün aşamaları firmamızın alanında uzman personeli titizlikle yürütür.

     Şirketimiz bünyesinde yer alan uygulayıcı ekibimiz ölçü ve hasar raporu alımından tadilat, onarım, izolasyon, son durum gibi tüm aşamalarda titizlikle ve sistemli bir şekilde hareket etmekte;  Ankara’nın tüm ilçelerine kalite ve güvenli hizmeti getirmektedir. Siz de İzocam ısı yalıtım hizmetine ihtiyaç duyuyor, yalıtım işlemleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız hemen firmamıza ulaşabilir, bizlerle çalışarak kaliteli hizmetlerimiz ile tanışabilirsiniz.