İyi Çatı Herkesin Hakkı

Hakkımızda

     Çankaya Çatı Tamiri siz değerli tüketicilerine en iyi hizmeti sunabilmek ve her durumda çözüm ortağınız olmak için çalışan bir uzman ve uygulama kadrosuna sahiptir. Ekibimiz kurulduğu ilk günden bu yana çatı tamiri, çatı izolasyonu ve tadilatı üzerine hizmet sunmakta ve siz değerli müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadır.

     Çankaya Çatı, çatı tamiri sektörü içerisinde oldukça önemli bir yere sahip olarak hizmetlerine kesintisiz olarak devam eder. Firmamız bünyesinde yer alan uzman ekibimiz mevcut olan ölçü ve hasarı raporlamakta,  rapor alımından tadilat aşamasına kadar geçen bütün aşamaları titizlikle planlayarak sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır. Bir plan dâhilinde sizlere sunulan hizmetlerimiz, sizlere en uygun çözümün üretilmesi, ihtiyaç ve beklentilerinizin itina ile karşılanması sonucu tamamlanmakta ve memnun olmanız için en iyi hizmet verilmektedir.

     Çankaya Çatı, kurulduğu ilk günden bu yana verdiği hizmetler ile memnun müşteri portföyü oluşturmuştur. Şirketimiz bünyesinde yer alan uygulayıcı ekibimiz ölçü ve hasar raporu alımından tadilat, onarım, son durum gibi tüm aşamalarda titizlikle ve sistemli bir şekilde hareket etmekte;  Ankara’nın tüm ilçelerine kalite ve güvenli hizmeti getirmektedir. Firmamız, siz değerli müşterilerimize en uygun çözümü üretmek ve çatı tadilatı sektöründe ihtiyaç ve beklentilerinizi itina ile karşılamak için her zaman kendini güncellemekte ve tüm yenilikleri takip etmektedir.

Çankaya Çatı ve bünyesinde tüm tadilat hizmet detaylarımız için bizlere ulaşabilir ve siz de memnun müşterilerimiz arasındaki yerinizi en kısa sürede alabilirsiniz.