İyi Çatı Herkesin Hakkı

Eksiz Oluk

    Eksiz oluk, diğer oluk sistemlerine göre çok daha farklı olan, ülkemizde son birkaç yıldır sıklıkla kullanılan bir yağmur suyu taşıma sistemidir. Cepheden cepheye tek parça halinde monte edilen bu sistem, benzersiz bir estetik görünüme sahip olmasından dolayı da sıklıkla tercih edilmektedir.

    Eksiz oluk hizmeti, sahip olduğu titiz tasarım ve zengin renk seçenekleriyle Başkent Çatı Tamir tarafından sizlere sunulmaktadır. Diğer oluk sistemlerine nazaran çok daha dayanıklı olan eksiz oluk, su kaçırmaya mahal vermez.

 

Eksiz oluk Nedir?

     Eksiz oluk, mevcut teknik sistemi ve tasarımı ile harika bir yağmur suyu taşıma sistemidir. Avrupa’da uzun yıllardır kullanılan, ülkemizde ise son birkaç yıldır kullanılmaya başlanan bu oluk sistemi,  diğer çatı oluk sistemlerinden de bir hayli farklıdır. Örneğin, günümüzde birçok oluk sistemi 2 ya da 3 metre uzunluğunda parçaların eklenmesi ve lehimlenmesi ile meydana gelmektedir. Ancak eksiz oluk sisteminde cepheden cepheye tek parça halinde bir sistem oluşturulmaktadır.

     Eksiz oluk, bir köşeden diğer köşeye tek parça halinde olan bir oluk sistemidir. Dekoratif ve keskin bükümlere sahip olan bu oluk, darbe ve genleşmelere karşı dayanıklıdır. Montajı son derece kolaydır ve çift taraflı elektrostatik boyalıdır. Birçok renk seçeneği bulunmaktadır.

Başkent Çatı Tamir Oluk Sistemleri

     Firmamız, siz değerli tüketicilerine en iyi hizmeti sunabilmek için çalışan uzman ve uygulama kadrosu ile beraber çatınızda mevcut olan ölçüleri raporlamakta,  rapor alımından eksiz oluk montajına kadar geçen bütün aşamaları titizlikle yürütmektedir.

     Cepheden cepheye tek parça halinde bir sistem ile monte edilen bu hizmetin maksimum kalite ile yerine getirilmesi gerekir. Başkent Çatı Tamir Eksiz oluk Sistemi, siz değerli tüketicilerin her türlü beklentisine yönelik ürünler ve çeşitli sistemler dâhilinde sizlere sunulmakta, kalite ve garanti ilkesi ile yürütülmektedir.

    Şirketimiz bünyesinde yer alan uygulayıcı ekibimiz titizlikle ve sistemli bir şekilde hareket etmekte;  Ankara’nın tüm ilçelerine kalite ve güvenli hizmeti getirmektedir. Siz de yağmur suyu taşıma hizmetine ihtiyaç duyuyor, eksiz oluk işlemleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız hemen firmamıza ulaşabilir, bizlerle çalışarak kaliteli hizmetlerimiz ile tanışabilirsiniz.