İyi Çatı Herkesin Hakkı

Çatı Yalıtım

     Kar, yağmur, rüzgar, sıcak ve soğuk gibi her türlü dış etkiye karşı binayı koruyan çatıların yalıtımlarının sağlanması gereklidir. Özellikle de ülkemizde dört mevsimin görülmesi durumu çatı izolasyonunu zorunlu kılar.

     Çatı yalıtımının olması pek çok açıdan şarttır. Binanın dış kabuk elemanı olarak görebileceğimiz çatıların iç ve dış koşullardan minimum seviyede etkilenmesi için doğru bir yalıtım uygulaması gereklidir. Çatı yalıtım ve çatı izolasyonu için hizmet veren Başkent Çatı Tamir sizlere kusursuz yalıtım imkanı sunar.

 

Çatı Yalıtımın Faydaları

     Klasik çatı, sandviç çatı, trapez çatı, şıngıl çatı gibi çeşitleri bulunan bu dış kabuk elemanlarının belirlenen periyotlar ile bakım ve onarımının yapılması gerekmektedir. Binayı tüm dış etkilerden koruyan çatının maksimum derecede görevini yerine getirmesi ancak bu sayede mümkündür. Binanın güneş, yağmur, nem gibi olumsuz etkilerden korunmasının dışında Çatı yalıtımı enerji tasarrufu açısından da azımsanmayacak ölçüde fayda sağlamakta ve uzmanlar tarafından önerilmektedir.

     Çatı yalıtımı, ısı kaybını önleyen ve ısı girişini engelleyen bir işlemdir. Bu işlem ile sıcaklık dengesi sağlanmakta ve binaya zarar verecek olan küflenme, rutubetlenme gibi istenmeyen olaylar engellenmektedir. Ayrıca ses ve gürültü gibi etmenlerden de binayı koruyan çatı yalıtımı hizmeti, Başkent Çatı Tamir tarafından sizlere sunulur.

Başkent Çatı ile Çatı İzolasyonu

     Binanın dış kabuk elemanı olan çatının iç ve dış koşullardan maksimum seviyede etkilenmesinden dolayı,  bu hizmetin maksimum kalite ile yerine getirilmesi ve izolasyonun özenle yerine getirilmesi gerekir. Başkent Çatı yalıtım, siz değerli tüketicilerin her türlü beklentisine yönelik ürünler ve çeşitli sistemler dâhilinde sizlere sunulmakta, kalite ve garanti ilkesi ile yürütülmektedir.

     Firmamız, siz değerli tüketicilerine en iyi hizmeti sunabilmek için çalışan uzman ve uygulama kadrosu ile beraber çatınızda izolasyon için gerekli olan bütün aşamaları titizlikle yürütmektedir.

    Şirketimiz bünyesinde yer alan uygulayıcı ekibimiz ölçü ve hasar raporu alımından tadilat, onarım, izolasyon, son durum gibi tüm aşamalarda titizlikle ve sistemli bir şekilde hareket etmekte;  Ankara’nın tüm ilçelerine kalite ve güvenli hizmeti getirmektedir. Siz de çatınız için yalıtım hizmetine ihtiyaç duyuyor, yalıtım işlemleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız hemen firmamıza ulaşabilir, bizlerle çalışarak kaliteli hizmetlerimiz ile tanışabilirsiniz.