İyi Çatı Herkesin Hakkı

Çatı Tamiri

    Başkent Çatı tamiri hizmeti, yaşam alanlarımızın dış kabuğu olarak gördüğümüz çatılarda meydana gelen sorunların giderilmesi ve onarılmasıdır. Firmamızın sizlere sunduğu bu hizmet, bir bina için oldukça önemli olan çatılarda büyük farklar yaratmakta ve onarım işlemleri ile tüm sorunları ortadan kaldırmaktadır.  

     Bir bakıma çatı onarma ya da çatı tadilatı işlemi de diyebileceğimiz bu hizmetimizde tamir esnasında yapılacak işlemler hasar raporu ile önceden belirlenmekte ve ardından bir sistem dâhilinde yapılmaktadır. Başkent Çatı, kaliteli ve garantili hizmetleri ile çatınızdaki tüm problemleri ortadan kaldırır. Peki, çatı tamiri hizmeti nedir? Çatı tamiri nasıl yapılır? Başkent Çatı Tamir nedir?

 

Çatı Tamiri Nedir?

     Çatılar, zaman içerisinde onarım ve bakıma ihtiyaç duymaktadır. Bu bakım ve onarıma duyulan ihtiyacın da birçok nedeni vardır. Binaları yağmur, kar, rüzgâr gibi doğal olaylardan koruyan; binanın sıcak ya da soğuktan alacağı hasarların önüne geçen çatılar bu dış etmenler nedeniyle kırılmakta, bükülmekte, binaya ve bina sakinlerine zarar vermeye başlamaktadır. Bu nedenle de en kısa sürede tamir edilmeli ve mevcut sorunlar ortadan kaldırılmalıdır.

     Çatı tamiri, tüm tip çatılarda yıpranmış, hasar görmüş kısımların ve işlevsiz olan kısımların yenilenmesidir. Çatı tamiri hizmeti, çatının taşıyıcı kısımları da dâhil olmak üzere diğer çatı bölümlerinin de dış etkilere maruz kalarak binaya hasar vermesinin önüne geçilmesi için oldukça gerekli bir hizmettir ve firmamız tarafından titizlikle yerine getirilir. Binanın dış kabuk elemanı olan çatının iç ve dış koşullardan maksimum seviyede etkilenmesinden dolayı,  bu hizmetin maksimum kalite ile yerine getirilmesi gerekir. Başkent Çatı Tamiri Hizmeti, siz değerli tüketicilerin her türlü beklentisine yönelik ürünler ve çeşitli sistemler dâhilinde sizlere sunulmakta, kalite ve garanti ilkesi ile yürütülmektedir.

Başkent Çatı ile Kaliteli Tamir Hizmeti

     Firmamız, siz değerli tüketicilerine en iyi hizmeti sunabilmek için çalışan uzman ve uygulama kadrosu ile beraber çatınızda mevcut olan ölçü ve hasarı raporlamakta,  rapor alımından tadilat aşamasına kadar geçen bütün aşamaları titizlikle yürütmektedir.

     Şirketimiz bünyesinde yer alan uygulayıcı ekibimiz ölçü ve hasar raporu alımından tadilat, onarım, son durum gibi tüm aşamalarda titizlikle ve sistemli bir şekilde hareket etmekte;  Ankara’nın tüm ilçelerine kalite ve güvenli hizmeti getirmektedir. Siz de çatı tamirat hizmetine ihtiyaç duyuyor, çatı onarım işlemleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız hemen firmamıza ulaşabilir, bizlerle çalışarak kaliteli hizmetlerimiz ile tanışabilirsiniz.