İyi Çatı Herkesin Hakkı

Çatı Aktarma

    Başkent Çatı Aktarma hizmeti, yaşam alanlarımızın dış kabuğu olarak gördüğümüz çatılarda büyük farklar yaratmakta ve onarım işlemleri ile tüm sorunları ortadan kaldırmaktadır.  Bir bakıma çatı onarma işlemi de diyebileceğimiz bu hizmetimizde aktarım esnasında yapılacak işlemler hasar raporu ile önceden belirlenmekte ve ardından bir sistem dâhilinde yapılmaktadır. Başkent Çatı, kaliteli ve garantili hizmetleri ile çatınızdaki tüm problemleri ortadan kaldırır. Peki, çatı aktarma hizmeti nedir? Çatı aktarma nasıl yapılır?

 

Çatı Aktarma Nedir?

     Çatıların zaman içerisinde onarım ve bakıma ihtiyaç duymasının birçok nedeni vardır. Binaları yağmur, kar, rüzgâr gibi doğal olaylardan koruyan; binanın sıcak ya da soğuktan alacağı hasarların önüne geçen çatılar bu dış etmenler nedeniyle kırılmakta, bükülmekte, binaya ve bina sakinlerine zarar vermeye başlamaktadır.

     Çatı aktarma adını verdiğimiz bu hizmet, kiremit çatılarda yıpranmış, hasar görmüş kısımların ve işlevsiz olan kiremitlerin yenilenmesidir. Çatı aktarma hizmeti, çatının taşıyıcı kısımları da dahil olmak üzere diğer çatı bölümlerinin de dış etkilere maruz kalarak binaya hasar vermesinin önüne geçilmesi için oldukça gerekli bir hizmettir. Binanın dış kabuk elemanı olan çatının iç ve dış koşullardan maksimum seviyede etkilenmesinden dolayı,  bu hizmetin maksimum kalite ile yerine getirilmesi gerekir. Başkent Çatı Aktarma Hizmeti, siz değerli tüketicilerin her türlü beklentisine yönelik ürünler ve çeşitli sistemler dâhilinde sizlere sunulmakta, kalite ve garanti ilkesi ile yürütülmektedir.

 

Başkent Çatı ile Kaliteli Onarım ve Aktarım

     Firmamız, siz değerli tüketicilerine en iyi hizmeti sunabilmek için çalışan uzman ve uygulama kadrosu ile beraber çatınızda mevcut olan ölçü ve hasarı raporlamakta,  rapor alımından tadilat aşamasına kadar geçen bütün aşamaları titizlikle yürütmektedir.

     Şirketimiz bünyesinde yer alan uygulayıcı ekibimiz ölçü ve hasar raporu alımından tadilat, onarım, son durum gibi tüm aşamalarda titizlikle ve sistemli bir şekilde hareket etmekte;  Ankara’nın tüm ilçelerine kalite ve güvenli hizmeti getirmektedir. Siz de çatı aktarım hizmetine ihtiyaç duyuyor, çatı aktarım işlemleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız hemen firmamıza ulaşabilir, bizlerle çalışarak kaliteli hizmetlerimiz ile tanışabilirsiniz.